Sefaköy Toplu Yemek

Sefaköy Toplu Yemek 0 530 499 05 33

Sefaköy Toplu Yemek firması olan Akşen Yemek Firması olarak belli sayıyı yakaladığımızda ve anlaştığımız taktirde İstanbul’un her yerine toplu yemek, firmanız için yemek, davet yemeği, mevlüt pilavı vb. gibi yemek ve catering hizmetleri sunmaktayız.

Sefaköy Toplu Yemek
Sefaköy Toplu Yemek

Günümüzde özel sektörde öğlen yemeği firmaların almak istediği hizmetlerin en başta olanlarından birisidir. Endüstrileşen ülkemizde firmaların yemek ihtiyacını karşılamak için yola çıkmış olan Akşen Catering olarak güleryüzlü personeli, uzman diyetisyeni, firmanıza kadar yemek hizmetlerinizi görüren araçları, üretimde sıfır hata ile çalışan catering ekip ve ekipmanları ile kalite, hijyen, sürdürülebilirlik, profesyonellik, sağlık gibi unsurlardan asla vazgeçmeyen üretim ve satış politikaları ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sefaköy Toplu Yemek Firması

Akşen Catering olarak her ne kadar yerimiz Bayrampaşa’da olsada adet, fiyat, menü vb. konularda anlaştığımız taktirde İstanbul’un her yerine yemek hizmetleri sunan bir yemek fabrikasıyız. Müşteri isteğine göre yemek listesi ve fiyatı verebilmekteyiz.

Sefaköy Toplu Yemek Firması Fiyatları

Sefaköy Toplu Yemek firması olan Akşen Yemek Firması olarak siz değerli müşerilerimize en kaliteli yemeği olabildiğince en optimum fiyatlarda sunmaktayız. Yemek fiyatlarımızı değerlendirirken yemeği sizlerin firmanıza kadar getirip teslim ettiğimizi de göz önünde bulundurmanızı rica etmekteyiz.

Hemen Arayın