yemek firması

Mevlit Pilavı Hizmeti

Akşen Catering olarak, kuruluşumuzdan bu zamana kadar mevlit pilavı hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bu konuda yıllardır deneyimli olan personellerimiz ile bu özel gününüzde bize güvendiğiniz için oldukça mutluyuz.

Sizin için hazırlamış olduğumuz nefis tereyağlı pilavlarımızı isterseniz etli, tavuklu veya nohutlu olarakta tercih edebilirsiniz. Kullandığımız etleri  “kendi çiftliğimizden”, tavukları ise “Şen Piliç’ten” temin etmekteyiz.

Mevlitleriniz için hazırlamış olduğumuz menülerimizde tatlı olarak; irmik helvası, baklava, tulumba tatlısı veya şekerpare seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Sizin tercihlerinize göre menülerinizi oluşturmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda ”Su Böreği” ilavesi de yapabiliriz.

Ayran için ”Silivri Arslan” ayran kullanmaktayız. Hazırlanan mevlit pilavınızı kaliteli set çatal kaşık ile birlikte sıcak olarak kapınıza kadar getirip teslim etmekteyiz.

İstanbul’un her semtine hizmet vermekte ve sizin istediğiniz saatte teslimatınızı yapmaktayız. Ödemeyi sadece davet pilavı teslimatında almaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için ürünleri teslim esnasında kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Mevlit Pilavı Menülerimiz

Sade Pilav

Tavuklu Pilav

Tavuklu Pilav + Ayran +Tatlı

Nohutlu Pilav

Nohutlu Pilav + Ayran +Tatlı

Etli Pilav

Etli Pilav + Ayran +Tatlı