Aşiyan Taşıma Yemek ve Catering Hizmetleri

Aşiyan Taşıma Yemek ve Catering Hizmetleri

Aşiyan Taşıma Yemek ve Catering Hizmetleri 0530 499 05 33

Akşen Catering olarak Aşiyan catering hizmetleri ve taşıma yemek hizmetlerimiz ile Aşiyan çevresine taşıma yemek, catering hizmetleri, mevlüt pilavı, davet yemeği, düğün yemeği, iftar organizasyonu hizmetleri vermekteyiz.

Neden Biz?

İş yerinizin yemek üretimine münasip olmaması, yemek fiyatlarının çok yüksek olması ve vasıflı yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmetini tercih edebilirsiniz. Taşıma yemek hizmeti, kaliteli ve emniyetli yemekleri sunmanın beraberinde maliyet olarak kendi üretiminize göre çok daha elverişli olacaktır. Ayrıca son kanuni düzenlemelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmektedir.

Aşiyan Taşıma Yemek Servis Şekli

Taşıma yemek hizmeti, mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirtmiş olduğunuz yemek vaktinde servise hazır hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz thermobox adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını koruyarak tat kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir. Fakat thermo-box ile getirilmiş bile olsa yemeklerin tekrar sıcak duruma getirme gerekmektedir. 25 kişinin üzerindeki firmalar için benmari adı verilen ısıtma yemek kapları sağlanır. Benmari ile yemekleriniz buhar ile sağlıklı bir şekilde ısıtılabilir.

Aşiyan Taşıma Yemek Hizmet Koşulları

Akşen Catering olarak, yaygın dağıtım yelpazemiz ile Türkiye’nin birçok bölgesinde faal olarak hizmet verebilmekteyiz. Firmanızın sevk adresi bugünkü durumu servis gidiş yolu üzerinde değilse, yani yeni servis çıkarılması ya da gidiş yolunun değişmesi durumu mevzubahis ise sayınızın en az 25 kişi olması gerekmektedir. Ayrıca yemekhanenizin nezih ve hijyenik olmasına dikkat gösterilmesi, düzen ve nizamın yemek hizmeti vermemize makul olması gerekmektedir. Bu sebeple yemek hizmeti için verilen fiyat teklifinin ardından, işlem sorumlusu gıda mühendislerimiz aracılığıyla yemekhanenizin ekspertizi yapılır ve size hem sizin değiştirmeniz gereken hem de bizim müdahale edebileceğimiz noktalar açıkça nakledilir.

Taşıma Yemek Hizmetinin Faydaları

Taşıma yemek hizmeti olarak isimlendirdiğimiz yemek hizmeti, kendi mutfağımızda meydana getirdiğimiz sıcaklığını ve özelliğini koruyarak kısa bir süre içerisinde müşterilerimizin yemek alanlarına taşıdığımız ve sunumunu gerçekleştirdiğimiz hizmet türüdür. Bu hizmet türünün yaraları da aşağıdaki gibidir:

  • Taşıma yemek hizmetinde üretilen her yemek türü kendi sahalarında uzmanlaşmış aşçılar tarafından üretilir. Örneğin, çorbalar için çorba yapımı konusunda uzmanlaşmış aşçı ve yardımcıları, pilav için pilav yapımında uzmanlaşmış aşçı ve yardımcıları kullanılır. Böylelikle üretilen yemekler damak tadının en üst seviyesine hitap edecek şekilde üretilmiş olur.
  • Taşıma yemek hizmeti ücret olarak avantajlıdır. Toplu satın alma ilkesi doğrultusunda satın alınan malzemeler hem en vasıflı malzemeler olup aynı zamanda oldukça iyi fiyatlarla elde edilebilir. Ayrıca ortalama değişken maliyetler de en iyi verim noktasındadır yani yemek fiyatlarına etkisi göreceli olarak azdır.
  • Bir başka önemli fayda da yemek saatlerinde esnekliktir. Günün her saati yemek üretim tesislerimizde yemek üretimi gerçekleştirmektedir. Böylece gece yemekleri, mesai yemekleri gibi normal üretim saatlerinin dışında yemek istenmesi durumunda hızlı bir geri dönüş gösterilebilir.
  • Taşıma yemek hizmetinin faydalarının bir diğeri de, müşterilerin yemek için fazla bir meydan ayırmaması söylenebilir. Yani yemek üretimi için bölmek zorunda olduğunuz meydana ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu da müşterilere vasıtalı olarak kazanç sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın