Yığılca Catering Firmaları

Yığılca Catering Firmaları 0 530 499 05 33

Yığılca Catering Firmaları arasında tercih edilen firma olan Akşen Catering olarak uzman personel ve güleryüzlü sevkiyat personellerimiz ile Yığılca Catering hizmetlerimizi siz lere sunmaktayız. Akşen Catering olarak sizlere organizasyon, özel gün, mevlid, düğün, davet, açılış, lansman, iftar, nişan yemekleri gibi özel günlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile catering hizmetleri vermekteyiz.İstanbul iş alanlarının ve ticaretin ülkemizde en yoğun yaşandığı yerdir ve burada kurumsal catering hizmeti çok önemli bir iş koludur ve ihtiyaçtır Akşen Catering olarak bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla 1996’da yola çıkmış bulunmaktayız. İstanbul da bu kadar iş alanlarının olması catering sektörünü İstanbul’da ciddi bir ihtiyaç haline getirmiştir. Catering kelime olarak yemek sunumu anlamına gelmektedir İstanbul’da iş alanlarında firmalar iş hayatıyla mücadele ederken catering firmaları da onlar bu mücadele içindeyken bu firmaların personel yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hazır ve Fast Food yiyeceklerin çok sağlıksız olmasından dolayı çalışan personelin devamlı fast food yemekleri yemesi ciddi sağlık sorunlarına neden olacağından Akşen Caterin’de işte burada devreye girerek firmalar için ev lezzetinde ve ev sağlığında sizler için sağlıklı yemekler sunmaktadır.

catering firması
catering firması

İstanbul catering firmaları arasında 1996’dan beri yukarıdaki özelliklere tamamen hayiz ve tecrübesi ile her zaman kendisini gösteren “AKŞEN CATERİNG” sizlere “EN İYİ YEMEKLERİ SUNMAYA” devam etmektedir. Akşen Catering olarak sadece firma yemekleri değil düğün, organizasyon, davet, fuar, iftar, nişan, cenaze, mevlid, mezuniyet töreni vb. gibi özel günlerinizde de yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Akşen catering olarak mevsimin en taze sebzeleri, baharatları ve kendi çiftliğimizden kullandığımız et ve et ürünlerimizi sizlere büyük bir aşkla her gün sunmaktan kıvanç duymaktayız ve işimize aşık olduğumuzu her defasında deklere etmekteyiz.

İstanbul Catering Fiyatları

Yığılca Catering Firmaları arasında tercih sebebi olan firmamız her ne kadar İstanbul/Bayrampaşa’da olsa da prensipde ve fiyatta anlaştığımız taktirde tüm Marmara bölgesinde taşımalı yemek, yerinde yemek üretimi şeklinde hizmet vermektedir. En kaliteli yemekleri en iyi kalite ve en uygun fiyatlara sunmak için Akşen ailesi olarak kalite standartlarımızı en üst düzeyde tutmaktayız. Akşen Catering olarak 1996’dan beri yüzlerece menü ve binlerce değerli personellerinize yemek verdik bundan sonrada en kaliteli catering hizmetlerini en iyi fiyatlara vermeye devam etmek en önemli gayelerimiz arasındadır.

Sizlerde İstanbul catering firmaları arasında en çok tercih edilen edilen Akşen catering firmamızı arayıp firmanız için en uygun menülerinizi oluşturup çalışanlarınızın yemek konusunda sıkıntı yaşamadan catering hizmetleri alabilirsiniz. Siz işinize bakın yemek işini Akşen’e bırakın.

Yığılca Catering Firmaları,Yığılca Catering Firması,Yığılca Yemek Firması,Yığılca Yemek Hizmetleri,Yığılca Davet Yemeği,Yığılca Piknik Yemekleri,Yığılca Organizasyon Yemekleri,Yığılca Düğün Yemekleri

Hemen Arayın