Sefaköy Yemek Firması ve Yemek Fabrikası

Sefaköy Yemek Firması

0(212) 614 72 78 – 0(530) 499 05 33

Yemek Firması

Akşen Sefaköy Yemek Firması olarak işlerimizde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

5 adet yemek taşıma konusunda donanımlı aracımız ve ısıyı ve hijyeni koruduğumuz thermoboxlarımız ile üretim yerimizden firmanıza kadar güleryüzlü ve deneyimli personellerimiz yemeğinizi sizlere ulaştırmaktadır.

Sizlere yemek hizmeti vermeden önce Bayrampaşa’daki üretim tesisimizi gezebilir uzman ekibimiz ve Gıda Mühendisimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

Sefaköy Taşımalı Yemek

Lezzetli ve kaliteli bir ürünü hazırlamak kadar, onu doğru bir şekilde ve zamanında müşteriye sunabilmekte önemlidir. Nerede olursanız olun, bu değişmeyen bir gerçektir. Üretim alanınızın olmaması sizin için bir kayıp değil. Akşen Catering, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Yemekhaneniz varsa, isterseniz porselen tabakta, isterseniz sağlığa zararsız özel tabldotlarda, ocaktan yeni çıkmış yemek lezzetinde kaliteyi firmanıza taşıyor. Yemekleri, hijyenik şartlarda özel dizayn edilmiş geniş araç filomuzla ilk tazeliğinde firmanıza ulaştırıyoruz.

Sefaköy Yerinde Yemek Üretimi

Yemeğinizi fabrikanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz.

Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde ”kendi işyerine konuk olma” keyfi yaşatıyoruz.

Yerinde Yemek Üretimi için tecrübeli personel ve servis elemanı temin edilmektedir.

Esnler Mevlüt Pilavı ve Özel Yemek Hizmeti

Davet,organizasyon,düğün,mevlüt,cenaze,sünnet,firma lansman toplantısı,açılış,iftar,sahur gibi organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Asla Mahcup Etmeyiz…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın