Aşiyan Yemek ve Catering Hizmetleri

Aşiyan Taşımalı Yemek ve Catering hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra maliyet olarak firmalara en uygun fiyatları sunuyoruz. (0212) 614 72 78

Taşıma yemek hizmeti olarak adlandırdığımız yemek hizmeti, kendi mutfağımızda üretip sıcaklığını ve lezzetini gözeterek kısa bir süre içerisinde müşterilerimize taşıdığımız ve sunumunu yaptığımız hizmettir. 

yemek firması
yemek firması

Aşiyan Taşıma yemek hizmeti nedir sorusunu kısaca belirtmek gerekirse, her türlü standartlara elverişli olan mutfağımızda imal edilen yemeklerin sizin belirttiğiniz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesidir. İstanbul’un trafiği gibi faktörleride göz önünde bulundurarak yemekleriniz özenle ve dikkatle hazırlanarak yemeklerin sıcaklığını muhafaza eden lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir. Fakat mesafeye bağlı olmasınında etkisi ile genelde yemeklerin tekrar ısıtılması gerekmektedir.

Aşiyan Tabldot Yemek ve taşıma yemek hizmeti veren Akşen Yemek, gıda mühendislerinin özverili çalışmaları ile en sağlıklı ürünleri, en iyi tedarikçilerle temin ederek ustalık belgesi olan profesyonel aşçılarıyla tesisinde Tabldot Yemek üretimi yapar.

yemek firması
yemek firması

Tabldot yemek firması seçmesiz ve türlü yemekleri içeren, müşterilere sabit bir ücret karşılığında sunulan menüler takdim edilir. Tabldot yemek hizmeti veren Akşen Yemek Şirketi en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Akşen Yemek mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak servisini yapar. Tabldot yemekleri sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapar. Müşterinin istekleri doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte hizmeti vermektedir.

Tabldot yemek hizmetleri genelde Fabrikalara, düğün ve davetlere, iş yerlerine, ve tüm organizasyonlarına verilmektedir. 

Akşen Catering Taşıma Yemek Hizmetinin Avantajları

  • Taşıma yemek  için günün her saati yemek üretim tesislerimizde yemek üretimi gerçekleştirmektedir.
  • Taşıma yemek servisinde üretilen her yemek türü kendi alanlarında uzmanlaşmış aşçılar tarafından üretilir. Böylelikle üretilen yemekler damak tadının en üst düzeyine hitap edecek şekilde üretilmiş olur.
  • Taşıma yemek hizmeti maliyet diğerlerine göre avantajlıdır. Toplu satın alma ile satın alınan malzemeler hem en kaliteli malzemeler olup aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir.
Hemen Arayın