Zekeriyaköy Yemek Üretim Firması

Zekeriyaköy Yemek Üretim Firması 0(212) 614 72 78

Akşen Yemek firması olarak kendi araçlarımız ile firmanıza kadar yemeğinizi getirerek ister yerinde üretim istersenizde paket yemek üretimi anlamında Zekeriyaköy yemek üretim hizmetleri işlerinizi en iyi şekilde yapmaktayız.

yemek firması
yemek firması

Gelişen teknoloji ve sanayi ile beraber büyüyen şirketler, üretim maliyetini ve özellikle de iş yüklerini azaltabilmek adına konusunda profesyonel firmalarla iş birliği yapmayı tercih etmektedir. Catering alanında çözüm ortaklığı sunan firmaların çoğu, catering hizmetlerini yüksek kalite standartlarında vermektedir. Akşen Catering’de gerek malzeme, personel gerekse de hijyen anlamında uyguladığı kalite prosüdürleri sayesinde bugünlere gelmiştir.

Ülkemizde Catering sektörünün yaygınlaşmaya başlanması 80li yılların başında gelişme süreci de günümüze kadar devam etmektedir. Toplu yemek hizmeti vermek, üretim, hijyen ve servis aşamalarına kadar hassasiyet isteyen ve küçük bir hatayı kabul etmeyecek kadar zor, aynı zamanda bir o kadar da ciddi bir alandır.Ürünü en iyi malzeme, personel, ekip, ekipman ile ürettikden sonrada en kaliteli bir biçimde taşımak, saklamak gibi prosüdürlere sonuna kadar bağlı kalan Akşen Catering olarak sizlere ve firmanıza hizmete hazırız.

Akşen Catering olarak sadece yemeği en iyi şekilde üretmek değil bunun yanında en sağlıklı bir biçimde insan sağlığı için en faydalı yemek kombinasyonlarını belirlemek gibi görevleride kendine bir vazife bilmiş Akşen Catering ailesi olarak bünyemizde her zaman diyetisyen, gıda mühendisi çalıştırmakla birlikde iş güvenliğine verdiği önem ile de ortak sağlık (OSGB) birimleri ile iş birliği halinde olan firmamız sizin çalışanlarınız için her zaman en iyisini düşünmektedir.

WhatsApp chat
Hemen Arayın