Esenyurt Yemek Firması ve Yemek Fabrikası

0(212) 614 72 78 – 0(530) 499 05 33

Yemek Firması

Akşen Esenyurt Yemek Firması olarak işlerimizde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

5 adet yemek taşıma konusunda donanımlı aracımız ve ısıyı ve hijyeni koruduğumuz thermoboxlarımız ile üretim yerimizden firmanıza kadar güleryüzlü ve deneyimli personellerimiz yemeğinizi sizlere ulaştırmaktadır.

Sizlere yemek hizmeti vermeden önce Esenyurt’daki üretim tesisimizi gezebilir uzman ekibimiz ve Gıda Mühendisimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

Esenyurt Taşımalı Yemek

Lezzetli ve kaliteli bir ürünü hazırlamak kadar, onu doğru bir şekilde ve zamanında müşteriye sunabilmekte önemlidir. Nerede olursanız olun, bu değişmeyen bir gerçektir. Üretim alanınızın olmaması sizin için bir kayıp değil. Akşen Catering, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Yemekhaneniz varsa, isterseniz porselen tabakta, isterseniz sağlığa zararsız özel tabldotlarda, ocaktan yeni çıkmış yemek lezzetinde kaliteyi firmanıza taşıyor. Yemekleri, hijyenik şartlarda özel dizayn edilmiş geniş araç filomuzla ilk tazeliğinde firmanıza ulaştırıyoruz.

Esenyurt Yerinde Yemek Üretimi

Yemeğinizi fabrikanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz.

Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde ”kendi işyerine konuk olma” keyfi yaşatıyoruz.

Yerinde Yemek Üretimi için tecrübeli personel ve servis elemanı temin edilmektedir.

Esnler Mevlüt Pilavı ve Özel Yemek Hizmeti

Davet,organizasyon,düğün,mevlüt,cenaze,sünnet,firma lansman toplantısı,açılış,iftar,sahur gibi organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Asla Mahcup Etmeyiz…..

Esenyurt Yemek Firması
Akşen Esenyurt Yemek Firması olarak İşyerleriniz için 5 aracımızla Taşımalı Yemek Hizmeti vermekteyiz.0(212) 614 72 78
Esenyurt Yemek Firması, Esenyurt yemek fabrikası, Esenyurt taşımalı yemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Hemen Arayın