Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde yemek üretimiyle mutfaklarınız Akşen Catering ile buluşuyor
Verdiğimiz hizmetlerden biri de “Yerinde Yemek Üretimi” hizmetidir. Yemek yapımına imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin çoğunlukla tercih ettiği bir hizmettir. Bu çözümle birlikte temel olarak yemek üretimi sizin mutfağınızda Akşen Catering tarafından hazırlanır ve servis edilir.

Nasıl Yapılır?
Bünyesinde yemekhane ve endüstriyel mutfak bulunan müşterilerimizin tercih ettiği yerinde yemek hizmetinde, müşterimiz ile yapacağımız anlaşma ile birlikte mutfağın yemek üretimi için gerekli koşullara uygun olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Eksiklikler varsa bunlar, isteğe göre müşteri tarafından ya da Akşen Catering tarafından giderilerek yemek üretimine uygunluk sağlanır. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek yenilen alanlarınızın servise uygun hale getirilmesi, ihtiyaca göre dekore edilmesi ve planlanması gerçekleştirilir. Bu sayede Akşen Catering, yerinde yemek üretim hizmetini, sıradan tabldot yemek üretim anlayışının daha ötesine taşır ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde yerinde yemek çözümleri üreterek sizi mutlu eder.

Avantajları
Yerinde yemek hizmetinin okullar ya da firmalar tarafından tercih edilmesi pek çok yönden avantajlıdır. Öğle arası, yemek molası gibi vakitlerde dağılmayı önleyerek çalışan verimliliğini yükseltmeye yardımcı olur. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek tüketim yapılan yerlerde insan iletişimlerinin de artacağından, insanları motive edici ve yemek vakitlerinin keyifli geçirilebileceği bir ortamın oluşması mümkün hale gelir.  Fastfood alışkanlıklarını ortadan kaldırarak başta çocuklar için olmak üzere, her birey için sağlıklı yemek tüketimini etkin kılmayı sağlar.

Ekibimiz
Uzman gıda mühendisleri ve diyetisyenlerden oluşan ekibimiz ihtiyaca ve isteklere göre yerinde yemek hizmetinin en sağlıklı şekilde verilmesi için çalışırlar.  Mutfak personelimiz de bu kurallar doğrultusunda damak tadınıza uygun lezzetleri özenle seçilmiş malzemelerle, titizlik ve hijyen içinde hazırlayarak sizlere sunar. Gerek sizin için, gerek çalışanlarınız için, gerekse çocuklar için en iyi ve en lezzetli yemekleri başarıyla sunan Akşen Catering, daima müşterisinin yanında olacaktır.

WhatsApp chat
Hemen Arayın