Taşıma Yemek

Taşıma yemek hizmeti, bir yerde üretilen yemeğin farklı yerlere taşınması esasına dayanır. Bu yöntemi hemen hemen tüm catering firmaları uygular. Ayrıca bazı küçük askeri birlikler, şantiye sahaları, saha görevine çıkan mühendisler gibi çok farklı alanlarda taşıma yemek hizmeti kullanılır. Hatta dizi, film ve reklam gibi sanat alanlarında da taşıma yemek vazgeçilmezdir. Bu sistemin birçok avantajı olduğu kadar dikkat edilmesi gereken önemli özellikleri de vardır.

Akşen Yemek olarak yemeğinizi işyeri, ofis, fabrika ve hatta geçici olarak çalıştığınız dizi seti, şantiye vb.. gibi çalışma alanlarınıza kendi araçlarımızla ve son teknoloji ile donattığımız ekipman ve thermoboxlarımız ile getirmekteyiz.

Taşıma Yemek Sisteminin Faydaları Neler?

Öncelikle taşıma yemek hizmeti mekandan tasarruf sağlar. Ayrıca size ya da firmanıza birçok kalemde tasarruf imkanı sağlar. Eğer kısa süreli bir iş için sahada çalışacaksanız zaten en doğru tercih taşıma yemek olacaktır. Diğer avantajlarına gelince;

  • En basitinden yemeğin pişeceği, hazırlanacağı, dinlendirileceği alandan tasarruf edersiniz.
  • Hatta bir de bulaşık yıkamak için, özellikle büyük kazan ve diğer mutfak araçları için yere ihtiyacınız olacak.
  • Üstelik büyük ocak, ekstra güvenlik önlemleri gibi ek maliyetlerden de kurtulursunuz. 
  • Yemeğin kontrolü, maliyetlerin kontrol edilmesi ve kalitenin standart hale gelmesi için en doğru seçenek taşıma yemek sistemidir.
WhatsApp chat
Hemen Arayın