Kasımpaşa Yemek Firması

yemek firması

Kasımpaşa Yemek Firması 0530 499 05 33

Akşen Catering olarak 2019 yılında kurduğumuz yemek fabrikamızla bir Kasımpaşa yemek firması olma yolunda gıda mühendisimizin koordinatörlüğünde hijyen, lezzet ve kaliteli üretimimiz ve kendi araçlarımızla yemeğinizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Taşıma yemek hizmeti veren Akşen Yemeğin merkez mutfağı, en son teknoloji ile kurulmuştur.

Yemek Menülerimiz gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci, sorumlu gıda mühendisimiz tarafından kontrol edilmektedir. Satın alma ekibimiz, en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ve en güvenilir ürünleri temin etmektedir. Üretimin, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olmasına büyük bir ihtimam gösterilmektedir.

Akşen Catering merkez fabrikasında hazırlanan yemekler Kasımpaşa ’un her semtine günlük hazırlanarak, hijyenik ısı zinciri ile özel araçlar ve termoboxlar ile sevk edilir. Bu sayede tüm lezzetler, müşterilere tazeliğini bozmadan ulaştırılır. Yemekler, müşterilerin yemek saatleri geciktirilmeden işletmelerine ulaştırılarak, servisleri sağlanır.


Akşen Catering, her aşamadaki ayrıntılara gösterdiği dikkat ve emek ile tüm müşterilerini kalıcı dostluklara taşımaktadır.

Kasımpaşa Taşıma Yemek

Firmamız Kasımpaşa taşıma yemek hizmeti verirken üretilen yemekleri sizlerin belirlediği saatte servise hazır eder. Yemeklerimiz özel yemek kaplarında taşınır. Taşıma esnasında yemeklerin sıcaklığı ve lezzeti büyük bir özen ile muhafaza edilir. Genellikle servis edilen yemeği yeniden ısıtmak gerekmez. İhtiyaç halinde de firmamız tarafından getirdiğimiz özel kaplarla yemeğin ısıtması gerçekleştirilir.

Kasımpaşa Catering Firması

Kasımpaşa Catering Firması olan Akşen Yemek firmaların taşımalı yemek işlerini yapmasının yanında özel gün ve davetlerde davet yemeği, kokteyl yemekleri, mevlüt pilavı, açılış ve davet yemekleri, kutlama ve organizasyon yemekleri gibi özel yemeklerinizde sizlere hizmet sunmanın yanında personel, süsleme, sunum ve dağıtım gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır.

Kasımpaşa Akşen Catering Yerinde Yemek Üretimi

Tüketici sayısı 200’ün üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimiz ile birlikte size kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Yemek hizmeti kapsamında; menü hazırlama, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine sunmaya kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda titizlik ve özen ile üretelim.

Bulunduğunuz çalışma alanı içerisinde mutfak olarak ayrılmış olan bölümlerde yemekleri en hijyenik şekilde hazırlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Yemeğinizi fabrikanızda büyük bir özen ve hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servise sunuyoruz.

Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde ‘’kendi iş yerine konuk olma’’ hissiyatı ile hizmet vererek memnuniyet sağlıyoruz.

Bu hizmeti kimlere veriyoruz?

  • İşyerlerine
  • Şantiyelere
  • Okullara
  • Fabrikalara
WhatsApp chat
Hemen Arayın